Koncz verseny 2023

Iskolánk csapata 2023. március 31-én részt vett a XXXVII. Koncz Dezső Országos Tanulmányi Verseny regionális fordulóján, Budapesten. Az értelmileg akadályozott tanulóknak szervezett versenyt szorgalmas felkészülés előzte meg. A csapat minden versenyállomáson (konyha, életvitel, sport, általános ismeretek és kézművesség) remekül helyt állt. Büszkeséggel tölt el minket, hogy iskolánk tanulói a tavalyi évhez hasonlóan, idén is fantasztikus eredményt értek el, ezáltal továbbjutottak az országos döntőbe. Az élmény mellett rengeteg pozitív megerősítést kaptak a versenyzők, mely fejleszti személyiségüket. A diákok jókedvűen mérettették meg magukat, lelkesen versenyeztek. A zsűri kiemelte együttműködésüket, udvariasságukat, tudásukat és humorukat. Köszönjük tanulóinknak, hogy idén is méltón képviselték iskolánkat, köszönjük a szülők támogatását és a felkészítő gyógypedagógusok munkáját.

A 2023-as szupercsapat tagjai:

  • Garas Emma
  • Magyari Lola Letícia
  • Németh Levente Sámuel
  • Nogula Áron
  • Teleki levente

Helyezések:

2022: budapesti regionális forduló - II. helyezés

2022: országos döntő, Kecskemét - oklevél

2023: budapesti regionális forduló - IV. helyezés

2023: országos döntő, Nyírbátor – oklevél

Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el